Oppo Watch Hakkında Önemli Gelişme

Blogolik Yazar tarafından 27 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Oppo Watch ile ilgili olarak yeni bir gelişme meydana geldi.

OPPO akıllı telefon pazarında inovasyonlar ile dolu bir üretici konumunda. Bununla birlikte mobil pazarı ciddi anlamda değiştiren yenilikleri ile büyük bir başarıya imza atan OPPO aksesuar tarafındaysa halen istenen noktada değil. OPPO, giyilebilir ürünler konusunda şirketin geleceğini OPPO INNO Day etkinliği sırasında bizlere gösterdi. Bluetooth kulaklık ve akıllı saat tarafında çalışmaları olduğunu belirten Çinli üretici OPPO Watch ile kısa süre içinde karşımıza çıkacak.

Bugün ilk detaylarını öğrendiğimiz yeni nesil akıllı saatin EKG özelliği olacağı da kesinleşen bilgiler arasında. Hali hazırda Apple Watch Series 5, Samsung Galaxy Active 2, Withings Move EKG ve Amazfit Verge bu özelliği destekleyen akıllı saatler ve OPPO da bunlarla rekabet edebilmek için bu oldukça önemli özelliği bizlere sunuyor.

Ortaya çıkan bilgilere göre OPPO, Mobil Dünya Kongresi 2020 etkinliği kapsamında yeni akıllı saatini tanıtacak ve OPPO Find X2 ile birlikte de satışa sunacak. Ön sipariş sürecinde saat hediye edilir mi? Pek sanmıyoruz ama bunu da kısa süre içinde öğreneceğiz. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Oppo Watch Hakkında Önemli Gelişme" bu yazı 27 Ocak 2020 tarihinde saat 21:27 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)