Oppo Watch Çıkıyor

Blogolik Yazar tarafından 8 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

Oppo, yeni bir akıllı saat duyurusu gerçekleştirecek. Ünlü şirket yeni Oppo Watch modeliyle akıllı saat alanına katılacak.

Bugün öğrendiğimiz bilgiye göre OPPO‘nun yeni nesil akıllı saati 24 Mart tarihinde raflardaki yerini iki farklı modeli ile alacak. 41 milimetre ve 46 milimetre iki ayrı tasarıma sahip olacak akıllı saatin 41 mm olanı 1,6 inç ekran ile gelirken 46 mm olan da 1,91 inç 402 x 476 piksel çözünürlüğe sahip AMOLED ekrana sahip olacak.

Yeni nesil akıllı saat Android 6.0 tabanlı ColorOS Watch arayüzü ile gelecek. Saatlerin işlemcileri merak ediliyordu ve açıklanan bilgilere göre Snapdragon Wear 2500 ve Apollo 3 çipleri akıllı saate güç verecek. 1 GB RAM ve 8 GB Hafıza saatlere eşlik edecek.

Saat, aktif kullanımla 40 saate kadar ve güç tasarrufu modunda üç haftaya kadar çalışır. Saatin 75 dakika içinde tamamen şarj olmasını ve 15 dakika içinde pilin% 46 kazanmasını sağlayan hızlı şarj VOOC Flash desteği vardır. Saat eSIM teknolojisini destekleyecek ama ülkemizde desteklemeyecek. Bu durum bir handikap olarak değerlendirilebilir.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Oppo Watch Çıkıyor" bu yazı 8 Mart 2020 tarihinde saat 12:22 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)