Oppo Türkiye’de Telefon Sektöründe Resmi Olarak Faaliyet Göstermeye Başlıyor

Blogolik Yazar tarafından 22 Eylül 2018 tarihinde yazılmıştır.

Ortaya çıkan son gelişmelere göre Oppo, Türkiye pazarına resmi olarak dahil oluyor.

Xiaomi‘ye geçilerek dünyanın en büyük beşinci üreticisi üreticisi konumunda olan Oppo, Çin pazarında Huawei ile kıyasıya bir rekabet yaşıyor. Zira Huawei’nin Honor markası ile ayrı satış yapıp aynı tonajda yer alması yüzünden Oppo Çin pazarında Huawei’nin gerisinde kalıyor. Buna karşın bir hamle gerçekleştiren ve Realme serisi ile Honor’a en büyük alternatif olarak kullanıcıların karşısına çıkan Oppo Türkiye pazarına da yoğun bir ilgi duyuyordu.

İlk tohumların 2014 yılında atıldığı Oppo’nun Türkiye yolculuğu bugün Sanayi ve Ticaret Bakanlığı‘ndan şirket kurulum belgelerinin tamamlanması ile gerçeğe dönüştü ve Oppo ülkemizde resmen faaliyete başladı. Böylece akıllı telefon pazarı daha da kızışacak.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Oppo Türkiye’de Telefon Sektöründe Resmi Olarak Faaliyet Göstermeye Başlıyor" bu yazı 22 Eylül 2018 tarihinde saat 17:08 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 12 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)