Oppo Reno Ace 2 İçin Beklenen Duyuru Yapıldı

Blogolik Yazar tarafından 5 Nisan 2020 tarihinde yazılmıştır.

Oppo’nun Reno Ace 2 akıllı telefonu duyuruldu. Böylece ürünle ilgili pek çok detay belli oldu. Tanıtım tarihi de paylaşıldı.

6.55 inç büyüklüğünde FHD+ çözünürlüğünde 120Hz tazelemeli AMOLED ekran ile gelecek olan bu telefon 13 Nisan 2020 tarihinde online olarak düzenlenecek olan etkinlikte resmen tanıtılacak.

Ekranın sol üst tarafında ise oldukça büyük bir ön kamera lensi ile gelecek olan telefon, kamera konusunda oldukça iddialı olacak. Ön tarafta 20 Megapiksel ve üzerinde bir lense yer verileceğine kesin gözüyle baktığımızı söyleyebiliriz.

Telefonun arka bölümünde ise dörtlü kamera kurulumu bulunacak. Bu kameraların ana kamera + telefoto + derinlik + macro şeklinde konumlandırılması bekleniyor.

2020 yılı amiral gemisi modelleri gibi Qualcomm’un Snapdragon 865 yonga setinden beslenecek olan bu model 5G desteğine de sahip olacak. Genel olarak üst segmente hitap edecek bir akıllı telefon olacak.

5 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Oppo Reno Ace 2 İçin Beklenen Duyuru Yapıldı" bu yazı 5 Nisan 2020 tarihinde saat 18:40 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)