Oppo Find X2 Telefonuyla İlgili Sürpriz Tweet!

Blogolik Yazar tarafından 5 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Oppo’nun Find X2 akıllı telefonuna dair Brian Shen tarafından tweet atıldı.

Brian Shen attığı tweet ile büyük bir merak konusu oldu. Zira Bu yılın heyecanlanma nedeni olarak yeni nesil Find X2‘yi gösterdi. Bu heyecanın sebebi de OPPO‘nun Haziran ayında tanıttığı ekran altı kamera teknolojisinin ilk kez bu telefonda kullanılacak olması.

Brian Shen attığı tweette şu ifadeleri kullandı: Reasons to get excited this year: #OPPOFindX2


OPPO’nun bize ne sunacağını bilemiyoruz ama OPPO INNO Day etkinliği kapsamında yukarıda görselini paylaştığımız telefonun ekranının nihai ürün olacağı belirtiliyor. Fark ettiyseniz tam kameranın olduğu yerde benekli bir kare şekli var. Birçok kişi bunu merak ediyordur. Öğrendiğimiz bilgilere göre OPPO yeni nesil telefonun ekranının tam selfie kamerasına denk gelen bu alanda özel bir çalışma yapmış ve burada çözünürlükleri düşürmüş. Bunda dolayı da bu alan bu şekilde görünüyor. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Oppo Find X2 Telefonuyla İlgili Sürpriz Tweet!" bu yazı 5 Ocak 2020 tarihinde saat 14:49 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)