OPPO Find X2 Pro Yüksek Performansıyla Dikkat Çekti

Blogolik Yazar tarafından 8 Mart 2020 tarihinde yazılmıştır.

OPPO şirketinin yeni telefonu Find X2 Pro, girdiği performans testlerinden oldukça başarılı bir sonuçla ayrıldı.

Çinli teknoloji üreticisi OPPO’nun geçtiğimiz gün tanıttığı, üst seviye donanımı ile dikkat çekmeyi başaran amiral gemisi OPPO Find X2 Pro, tanıtılmasının üzerinden henüz 24 saat bile geçmezken, kamera performansını gözler önüne seren DxOMark puanı açıklandı. DxOMark tarafından yapılan değerlendirme sonrasında iPhone 11 Pro Max, Galaxy Note10+, Huawei Mate 30 Pro gibi pek çok telefon modelini solladığı görülen OPPO Find X2 Pro, genel listede 124 puan ile birinci sırayı aldı ve liderliği Xiaomi Mi 10 Pro ile paylaştı.

Akıllı telefonların kameralarını kıyaslayan DxOMark, bu kıyaslamaları yaparken birden fazla noktaya dikkat ediyor. OPPO Find X2 Pro’nun ise yapılan testlerde fotoğraf yeteneklerinin 134 puan aldığı görülürken, video puanı ise 104 puan olarak açıklandı. OPPO bu puanla beraber birinciliği Xiaomi ile paylaşarak Samsung ve Apple’ın amiral gemisi akıllı telefonlarını geride bırakmış oldu. Bu durum ilerleyen süreç için OPPO açısından önemli bir sinyal niteliği taşıyor.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"OPPO Find X2 Pro Yüksek Performansıyla Dikkat Çekti" bu yazı 8 Mart 2020 tarihinde saat 22:35 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)