Oppo Find X2 Kamerası Hakkında Beklenen Açıklama Geldi

Blogolik Yazar tarafından 20 Şubat 2020 tarihinde yazılmıştır.

Oppo’nun Find X2 telefonunda neden ön kameraya cihazın sol üst kısmında yer verdiği merak konusuydu. Konuyla alakalı Brian Shen’den açıklama geldi.

Geçtiğimiz günlerde Find X2‘nin kamerasının sol üst köşede ve delikli bir tasarımla geleceğine dair söylentiler aldık. Bugünde OPPO başkan yardımcısı Brian Shen bugün weibo’da kameranın neden sol üst köşede olduğunu açıkladı. Başkan cihazdan bahsetmedi ancak herkes bunun Find X2 olduğunu biliyor.

Brian Shen tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

”Sol üst köşeye koyma sebebimiz, tüm tasarım ve kullanıcı arayüzü koordinasyonuna dayanmaktadır. Öte yandan, oyun oynarken sol elle kullanıldığında, kullanıcıyı tam bir resimle bırakmak için sol alt köşeyi mümkün olduğunca kaplayacağını düşünüyoruz.”

Oppo hali hazırda ülkemizde de giderek büyüyen bir akıllı telefon üreticisi ve geleceği oldukça parlak gözüküyor.

9 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Oppo Find X2 Kamerası Hakkında Beklenen Açıklama Geldi" bu yazı 20 Şubat 2020 tarihinde saat 01:52 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)