Oppo Breeno İçin Yeni Bir Güncelleme Yapıldı

Blogolik Yazar tarafından 6 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Oppo, Breeno isimli sesli asistanını güncelliyor. Peki Oppo Breeno yeni güncellemeyle ne gibi özellikler kazanıyor?

Ortaya çıkan bilgilere göre Oppo yeni nesil sesli asistanı Breeno, yapay zeka ile çalışacak. Bir emir getirme yerine hayatınızı yönlendirecek bir asistan olacak olan Breeno, hava alanına geldiğinizde uçuş kapınızı size direkt olarak söyleyecek. Evden ayrılırken ev ile iletişime geçip (akıllı evler için) açık piriz ya da elektrik olup olmadığını size söyleyecek. Araba ile giderken size farklı alternatif rotalar da önerebilecek.

Oppo Breeno sesli asistan hizmetinin mevcut tüm asistanlardan çok daha fazlasını yapacağını iddia ediyor. Oppo yeni nesil Breeno için “algı, karar verme ve öğrenmeyi birleştiren akıllı bir yardımcıdır” ifadesi kullanıyor. Bakalım Oppo yeni nesil sesli asistanı Breeno ile bize ne sunacak? Bunun cevabını önümüzdeki süreçte göreceğiz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Oppo Breeno İçin Yeni Bir Güncelleme Yapıldı" bu yazı 6 Ocak 2019 tarihinde saat 20:49 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 5 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?





    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)