Oppo A92 Akıllı Telefonu Resmen Satışa Sunuldu

Blogolik Yazar tarafından 4 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

Bir süredir hakkında pek çok sızıntı dolaşan Oppo A92 akıllı telefonu en sonunda çıkışını gerçekleştirdi.

OPPO, farklı ürünler ile farklı kullanıcıları hedeflemek istiyor. Geçtiğimiz hafta tanıtılan ve ön siparişe açılan OPPO A92 bugünden itibaren kullanıcılar ile buluşmaya başladı. OPPO A serisini büyütmek ve geliştirmek istiyor. Bundan dolayı da A9 2020 modelinin üzerine konuşlandıracağı yeni telefonu A92 ile de global pazara açılmak istiyor.

Az önce başlayan satış sonrasında telefonun fiyatı da kesinleşti. 277 dolar fiyattan bugün kullanıcıları ile buluşan A92’nin bugün ortaya çıkan ColorOS 7 güncelleme listesinde Türkiye’de güncellenecek telefonlar arasında olması da bizleri şaşırttı. Görünen o ki; OPPO Türkiye A92 modelini de bizlere sunacak. Elbette bu doğrultuda hangi fiyattan ülkemizde satılacağı da önem arz ediyor.

7 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Oppo A92 Akıllı Telefonu Resmen Satışa Sunuldu" bu yazı 4 Mayıs 2020 tarihinde saat 22:22 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)