Oppo A Serisinden İki Telefona Birden Güncelleme Geldi

Blogolik Yazar tarafından 17 Haziran 2020 tarihinde yazılmıştır.

Oppo A5 ve A9 akıllı telefonlarına Android yazılım güncellemesi geldi. İşte ayrıntılar…

Color OS 7, şimdi de iki farklı cihaz için dağıtılmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Reno 2Z modeline Hindistan içerisinde bu güncellemeyi dağıtmaya başlayan şirket, şimdi de A5 ve A9 2020 modellerine müjdeyi verdi. Daha öncesinde 24 Haziran tarihinde dağıtıma çıkaracağı söylenen güncellemeyi yaklaşık sekiz gün önceden dağıtıma çıkaran OPPO, kullanıcılarını da sevindiriyor.

Android 10‘un cihazlara kattığı tüm yeniliklere kavuşan OPPO A5 ve OPPO A9, aynı zamanda şirketin kendi arayüzündeki yenilikleri de doya doya tadacak. Aynı zamanda Color OS 7 ile daha sorunsuz ve daha estetik bir görüntüyü kullanıcılarına sunacak olan cihazlar, yavaş yavaş tüm pazarlarda son sürüme güncellenecek. Eğer sizin cihazınıza henüz Android 10 tabanlı ColorOS 7 güncellemesi gelmediyse telaş etmenize gerek yok. Güncelleme yavaş yavaş tüm cihazlara gönderilecek. Ancak bunun biraz zaman alacağını söyleyebiliriz.

3 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Oppo A Serisinden İki Telefona Birden Güncelleme Geldi" bu yazı 17 Haziran 2020 tarihinde saat 09:14 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)