Oppo 2020 İçin Önemli Stratejiler Geliştirdi

Blogolik Yazar tarafından 24 Aralık 2019 tarihinde yazılmıştır.

Oppo markası 2020 yılında bir hayli iddialı gelecek. İşte detaylar…

OPPO BBK Elektronics’in en büyük akıllı telefon markası. OPPO, işe kulaklık, amplifikatör ve BluRay cihazlar ile başladı. Şuan ise dünyanın en büyük beşinci üreticisi konumundaki Çinli üretici yapay zeka, bulut bilişim, 5G, IoT, gibi farklı alanlara Ar-Ge yatırımı yapmaya başladı. Çoğu teknoloji şirketinde olduğu gibi OPPO da geleceğini internet tabanlı hizmetlerde görmeyi hedefliyor. Bu vizyonda merkezi noktayı oluşturan 5G destekli akıllı telefonları ve ColorOS arayüzü oluyor.

ColorOS aylık 320 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip. OPPO 5G tarafında 2020 yılı içinde büyük gelişim ortaya koymak istiyor. Bu vizyonunu geçtiğimiz haftalarda yapılan OPPO INNO Day etkinliği kapsamında bizlere sunan üretici giyilebilir ürünlere de 2020 yılında ağırlık verecek. Kablosuz kulaklık ve akıllı saati ile karşımıza çıkacak OPPO‘nun 26 Aralık tarihinde yeni nesil OPPO Reno 3 serisi ile birlikte 2020 giyilebilir ürünlerini de görücüye çıkartacak. Özellikle arttırılmış gerçeklik gözlüğü 2020 yılına damga vuracak ürünlerden birisi olacak.

Bakalım Oppo hedeflediği başarıları gerçekleştirebilecek mi?

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Oppo 2020 İçin Önemli Stratejiler Geliştirdi" bu yazı 24 Aralık 2019 tarihinde saat 13:53 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)