Oppo 2019 Hedefleriyle İlgili Açıklama Yaptı!

Blogolik Yazar tarafından 13 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Akıllı telefon kategorisinin en büyük pazarı Çin’de önemli bir ağırlığa sahip olan Oppo, 2019 yılındaki faaliyetlere ilişkin bir açıklama yaptı.

Türkiye’nin de dahil olduğu 35 ülkede operasyonu bulunan OPPO’nun Kurucusu ve CEO’su Tony Chen verdiği bilgilere göre, OPPO 2019’da Ar-Ge harcamalarında yıllık yüzde 150 oranında artışla yaklaşık 1.43 milyar dolar yatırım yapacak. OPPO artan Ar-Ge sermayesi ile şirketin teknolojik yeteneklerini geliştirmeye odaklanacak. OPPO, akıllı telefon teknolojilerinin yanı sıra akıllı saatler ve akıllı ev teknolojileri de dahil olmak üzere bir dizi akıllı cihaz geliştirecek. OPPO bu çalışmalarında yapay zekayı kullanacak.

OPPO’nun 2019’daki yol haritasının en önemli başlıklarından birini 5G teknolojisi oluşturacak. 2015 yılından bu yana 5G teknolojisine yatırım yapan ve 5G ürünlerinin geliştirilmesine hız veren OPPO, Ekim 2018’de Oppo A15 üzerinden ilk 5G akıllı telefon bağlantısını gerçekleştirmeden önce Ağustos 2018’de 5G sinyal ve veri bağlantılarının birlikte çalışabilmesini sağladı. OPPO, 2019 yılında 5G akıllı telefonları tüketicilerle buluşturan ilk üretici olmayı hedefliyor. Bakalım bunu başarabilecek mi? Gelişmelerin takipçisi olacağız.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Oppo 2019 Hedefleriyle İlgili Açıklama Yaptı!" bu yazı 13 Ocak 2019 tarihinde saat 20:49 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)