OnePlus Nord Selfie Performansıyla Taktir Toplayacak

Blogolik Yazar tarafından 27 Haziran 2020 tarihinde yazılmıştır.

Gelen bilgiler OnePlus Nord akıllı telefonunun çok iyi bir ön kameraya sahip olacağını gösteriyor. İşte detaylar…

Çinli kaynaklara göre OnePlus Nord‘un bugüne kadarki en iyi selfie fotoğrafı çeken OnePlus telefonu olacak.

Açıkçası bu tasarımı daha önce OnePlus‘ın kardeşi Realme 6 Pro modelinde gördük. Telefonda 32 megapiksel ve 8 megapiksel ikili kamera kurulumu olacağı da kesinleşen bilgiler arasında. Bu tarz kamera yapısının 32 megapiksel ana ve 8 megapiksel de geniş açı selfie kamerası olacağını düşünüyoruz. Burada en önemli soru ise şu; selfie kameralarda dar açıya gerçekten gerek var mı?

Telefonun kısa süre içinde tanıtılması ve hemen de satışa sunulması planlanıyor. Snapdragon 765G yonga seti ve 5G desteği ile gelecek telefonun 90Hz tarama hızına sahip AMOLED bir ekran eşlik edecek. Bununla birlikte telefonda 48 megapiksel ana kamera bulunacak. Ürünün fiyatının henüz kesin olarak belli olmadığını, büyük olasılıkla 400 Dolar civarında bir fiyattan satışa çıkarılacağını belirtelim.

3 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"OnePlus Nord Selfie Performansıyla Taktir Toplayacak" bu yazı 27 Haziran 2020 tarihinde saat 15:38 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)