OnePlus Nord Lite Hakkında Önemli Gelişme !

Blogolik Yazar tarafından 13 Temmuz 2020 tarihinde yazılmıştır.

OnePlus şirketinin yeni telefonu Nord Lite ile ilgili olarak yeni bazı gelişmeler var. İşte ayrıntılar…

Önümüzdeki günlerde tanıtılması beklenen ve birçok kez gündeme gelen; OnePlus’ın ilk orta segment cihazı Nord, daha tanıtılmadan Lite modeli ile görüldü. Bir süredir çeşitli iddialar ile gündeme gelen, hatta birkaç gün önce tasarımsal olarak görülen cihaz, her detayıyla orta segmente farklı bir boyut kazandırmayı amaçlıyordu. Bugün de ortaya çıkan bilgiler, şirketin daha düşük donanımlı ve 5G destekli bir model üzerinde çalıştığını doğruladı. Yani OnePlus Nord Lite, ilk defa karşımıza çıktı.

Geekbench testlerinde görülen ve Snapdragon 690‘dan güç alacağı söylenen “OnePlus BE2028“, 6GB RAM ile birlikte gelecek. Aynı zamanda şirketin ilk orta segment cihazından daha güçsüz bir model olarak piyasaya sürülmesi beklenen bu model, henüz isim olarak netleşmedi; ancak cihaz hakkında yapılan iddialar, yeni modelin OnePlus Nord Lite olacağını gösteriyor. Aynı zamanda cihazda kullanılan yonga, haftalar öncesinde tanıtılan ve 120Hz tarama hızına sahip FHD+ ekranlara destek veren Snapdragon 690 olduğundan, birçok orta segment cihaz üreticisinin gözünü korkutuyor. Bakalım nasıl bir ürünle karşılaşacağız? Görüşlerinizi hemen aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

4 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"OnePlus Nord Lite Hakkında Önemli Gelişme !" bu yazı 13 Temmuz 2020 tarihinde saat 11:04 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)