OnePlus 7T Yazılım Güncellemesi Salgın Sebebiyle Ertelendi

Blogolik Yazar tarafından 11 Şubat 2020 tarihinde yazılmıştır.

OnePlus 7T için çıkacak olan yeni yazılım güncellemesinin korona salgını nedeniyle ertelendiği bilgisine ulaşıldı. İşte habere dair detaylar…

Son zamanda Çin‘de daha önce hiç görülmemiş bir salgın ortaya çıktı. Coronavirüs olarak adlandırılan bu virüs Çin’deki insanların yaşamlarını duraklattı desek yeridir. Durum sadece bununla bitmiyor, dahası da var. Çinli akıllı telefon üreticileri bu salgından etkilenmiş gibi görünüyor. Xiaomi geçtiğimiz haftalarda güncellemelerini askıya almıştı. Bugün de OnePlus 7T için hazırlanan güncelleme durdurdu ve askıya alındı.

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus, akıllı telefonları için yeni güvenlik güncellemelerini çıkarmakta zorlanıyor. Örnek verecek olursak,OnePlus 7 Pro en son 2019’un Kasım ayında güncellendi ve o günden beri hiçbir güncelleme almadı. Özetle şirket bu telefon için yaklaşık 1.5 aydır güncelleme yayınlamıyor.

Olanların üzerine bir OnePlus çalışanı bu sorunların arkasındaki nedenin, Çin yeni yıl tatili ve bunun üzerine çıkan Coronavirüs salgını olduğunu söyledi. Ayrıca, OnePlus 7T‘de tıpkı 7 Pro gibi uzun bir süredir güncelleme almadı. Şirketin personeli güncellemenin ne zaman geleceğine dair bazı açıklamalar yaptı.

“NCP(Coronavirüs) salgını nedeniyle bazı gecikmelerle karşılaştık. 7T için Ocak güvenlik güncellemesi, eğer her şey yolunda giderse önümüzdeki iki hafta içinde yayınlanacak.“ Bakalım güncelleme gerçekten de belirtildiği tarihte yayınlanacak mı?

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"OnePlus 7T Yazılım Güncellemesi Salgın Sebebiyle Ertelendi" bu yazı 11 Şubat 2020 tarihinde saat 23:06 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 2 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)