OnePlus 7T Telefonuna Bir Güncelleme Daha Geldi

Blogolik Yazar tarafından 17 Mayıs 2020 tarihinde yazılmıştır.

OnePlus firması, 7T modelini bir hayli önemsiyor. Telefon için şimdi yeni bir güncelleme daha yayınlandı.

Geçtiğimiz yılın amiral gemisi modellerinden OnePlus 7T ve 7T Pro, Açık Beta güncellemesinin üçüncü sürümünde şaşırtıcı kamera yeteneklerine kavuştu. Birçok Android kullanıcısının oldukça beğendiği Oxygen OS‘in Açık Beta 3 güncellemesini dün alan OnePlus 7T ve 7T Pro, daha önceden 720p 480 FPS olarak gerçekleştirdiği ağır çekim modunu 720p 960 FPS olarak gerçekleştirebilecek. Yani tam anlamıyla ağır çekim moduna sahip olacak. Aynı zamanda ultra geniş açılı kamerası ile 4K çekimler yapabilecek olan cihazlar, birçok insana da “Güncelleme dediğin böyle olur kardeşim!” dedirtiyor.

Burada ufak bir parantez açmakta fayda var. OnePlus 7T ve 7T Pro, donanımsal olarak 960 FPS çekimler gerçekleştiremiyor. En azından barındırdıkları lenslerin böylesine yetenekleri yok. Bu sebepten ötürü 960 FPS çekimler, 480 FPS‘den enterpole ediliyor. İki özellik de şu an açık beta sürümünde sunuluyor.

6 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"OnePlus 7T Telefonuna Bir Güncelleme Daha Geldi" bu yazı 17 Mayıs 2020 tarihinde saat 10:34 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 3 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)