OnePlus 7T Pro Tanıtım Tarihine İlişkin Son Gelişmeler

Blogolik Yazar tarafından 19 Ağustos 2019 tarihinde yazılmıştır.

OnePlus’ın 7T Pro akıllı telefonunun tanıtım tarihine ilişkin yeni gelişmeler var. İşte ayrıntılar…

nePlus 6T geçen yıl 26 Ekim tarihinde duyuruldu. Devam modelin bir ay kadar erken piyasaya çıkacak olmasında Mate 30’un daha erken tanıtılacak olmasının bunda etkili olduğunu söyleyebiliriz. Yine aynı ay içerisinde yeni iPhone modelleri de görücüye çıkacak.

Daha önce de belirttiğimiz gibi OnePlus 7 Pro’dan 7T Pro’ya geçtiğimizde tasarımsal bir farklılık görmeyi beklemiyoruz. Asıl geliştirmeler telefonun içerisinde yani donanım tarafında olacak.

Üçlü arka kamera kurulunun devam edeceği telefona bu defa Snapdragon 855 Plus işlemcisi güç verecek. Kamera sayısı her ne kadar üç olsa da, belli noktalarda eleştirilen kamera paketinde çeşitli iyileştirmeler göreceğiz. Bunun yanı sıra telefonun 5G ağları destekleyen bir versiyonu da olacak. Bakalım ilerleyen süreçte neler yaşanacak?

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"OnePlus 7T Pro Tanıtım Tarihine İlişkin Son Gelişmeler" bu yazı 19 Ağustos 2019 tarihinde saat 23:32 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)