OnePlus 7 Pro Miladını Dolduruyor

Blogolik Yazar tarafından 11 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

OnePlus markasının önemli telefonlarından biri olan OnePlus 7 Pro için satış serüveni sona eriyor.

OnePlus’ın mayıs ayında duyurduğu popüler telefonu OnePlus 7 Pro her ne kadar devam modelleri gelmiş olsa da, hala tepe model segementinde en fazla ilgi gören telefonlar arasında yer alıyor.

Ancak OnePlus görünüşe bakılırsa telefonu yavaş yavaş raflardan kaldırıyor. OnePlus için önemli pazarlardan biri olan Amerika’da telefonun 6GB RAM / 128GB ve 12GB RAM / 256 GB versiyonları artık satılmıyor. Kullanıcılar ülkede telefonun sadece 8GB RAM / 256GB (649 dolar) versiyonunu satın alabiliyor.

OnePlus 7T ve 7T Pro sonrası şirketin bu modellere olan ilgiyi artırmak adına yakında daha fazla ülkede OnePlus 7 serisi modellerin satışlarını durduracağını düşünüyoruz. OnePlus özellikle 7T’nin Pro versiyondan daha fazla ilgi göreceğini düşünüyor. Bakalım ilerleyen süreçte neler yaşanacak?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"OnePlus 7 Pro Miladını Dolduruyor" bu yazı 11 Kasım 2019 tarihinde saat 22:42 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)