OnePlus 7 Pro Donanımsal Gücüyle Çok Konuşulacak

Blogolik Yazar tarafından 6 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

OnePlus markasının yeni akıllı telefonu OnePlus 7 Pro özellikle donanımsal nitelikleriyle adından söz ettirecek.

OnePlus 7 Pro tanıtımına günler kala OnePlus CEO’su Pete Lau yemiyor içmiyor ve telefonun özelliklerini sızdırmaya devam ediyor. Biz de bu haberleri sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Farkındayız birçok kişi bu haberlerden sıkıldı ama bugünkü haber oldukça önemli diye düşünüyoruz. Zira telefonu ekranı ve hafızası ile ilgili oldukça önemli bilgiler ortaya çıktı.

Daha önceden paylaştığımız bilgilerde OnePlus’ın yeni telefonunun 90Hz tarama hızına sahip olacağını söyledik. Bugün gelen bilgilere göreyse telefonun ekranı HDR10+ desteğine sahip olacak. Bunun da anlamı şu; güneş ışığı altında bu telefonun ekran parlaklığı 4.000 Nit değerine kadar çıkabilecek. Bir diğer detay ise şimdilik sadece Samsung Galaxy Fold‘da kullanılan UFS 3.0 teknolojisinin bu telefonda da kullanılacak olması. Bu sayede OnePlus en hızlı arayüze sahip telefon olabilir. Bakalım ilerleyen süreçte neler olacak?

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"OnePlus 7 Pro Donanımsal Gücüyle Çok Konuşulacak" bu yazı 6 Mayıs 2019 tarihinde saat 20:09 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)