OnePlus 7 İki Temel Renge Sahip Olacak

Blogolik Yazar tarafından 11 Nisan 2019 tarihinde yazılmıştır.

OnePlus 6’dan sonra OnePlus 7 çıkacak olup telefon iki temel renk ile karşımıza çıkacak. Farklı renk seçenekleri sunmayacak.

OnePlus siyah ve beyaz renkleri akıllı telefon ailesinde kullanmakta ısrar eden markaların başında geliyor. Diğer markalar gençlerin talep ettiği canlı renkleri tercih etmiş olsa da, OnePlus CEO’su Pete Lau bu renkli versiyonların çok da satmadığını düşünüyor.

Lau, bu iddiasını bir veri ile desteklemedi, fakat geçen yıl OnePlus 6T’nin mor rengi tanıtıldı. Belki de mor rengin ilgi görmüyor oluşu CEO’su bu açıklamaya itmiş olabilir. CEO’nun açıklamalarından OnePlus 7’de siyah ve beyaz renk kullanımının süreceği anlaşılıyor. Bunun yanında özel bir McLaren model ve kırmızı renkler görmeyi beklediğimiz diğer seçenekler.

Mayıs ayı içerisinde tanıtılacak yeni OnePlus telefonun bir de Pro versiyonu olacak. Bu modelde kavisli bir ekran göreceğiz. Bakalım OnePlus, OnePlus 7 ile kullanıcıların gönlünü kazanabilecek mi?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"OnePlus 7 İki Temel Renge Sahip Olacak" bu yazı 11 Nisan 2019 tarihinde saat 21:27 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 7 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)