OnePlus 6’nın Sızdırılan Özellikleri Resmen Doğrulandı

Blogolik Yazar tarafından 7 Nisan 2018 tarihinde yazılmıştır.

OnePlus 6 akıllı telefonu hakkında bazı özellikler sızdırılmıştı. İşte bu özellikler firma tarafından resmen doğrulandı.

Şirketin CEO’su Pete Lau, OnePlus 6’nın sahip olacağı özellik söylentilerinden bazılarını doğruladı. Hemen hemen tüm 2018 model premier akıllı telefonların kullandığı Qualcomm’un Snapdragon 845 işlemcisi, ve 8GB’a kadar beklenen RAM opsiyonları ama en önemlisi 256GB dahili depolama alanı özelliği doğrulanan “Premier Akıllı Telefon” özelliklerinden.

Apple ve Samsung gibi devler arasına gelecek yeni kapasite ile en azından daha küçük rakipleri arasında ciddi fark yaratacak cinsten.

Daha önceki OnePlus 6 söylentilerde çentikli ekran, 6.3 inç, 2,280 x 1,080 ekran, 20 ve 16 megapiksellik arka kameralar ve 20 Megapiksellik selfi kamerası yönündeydi.

Daha fazlası için beklemek zorundayız ancak fazla beklemeyebiliriz. Şirket henüz etkinlik tarihini açıklamamış olsa da yeni tanıtım videoları yakında yayınlanır.

Ürünün fiyatı ile ilgili olarak ise şu an için bir gelişme yok. Ancak biraz tuzlu olacağını tahmin ediyoruz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"OnePlus 6’nın Sızdırılan Özellikleri Resmen Doğrulandı" bu yazı 7 Nisan 2018 tarihinde saat 15:12 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 22 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)