OnePlus 6’da Yer Alan Titreme Sorunu Güncellemeyle Giderilecek

Blogolik Yazar tarafından 6 Ağustos 2018 tarihinde yazılmıştır.

OnePlus 6 modeli hakkında şikayette bulunan kullanıcıları dikkate alan OnePlus, sorunun çözüldüğünü, yakında güncelleme yayınlanacağını duyurdu.

Reddit ve OnePlus forumlarında sorunun fazlasıyla dile getirilmesinin ardından OnePlus konuya el atmış görünüyor. Şirket resmi site aracılığıyla yayımladığı yazıda sorunun gündeme alındığını ve bir sonraki OTA güncellemesiyle ekran titreme sorununun giderileceğini bildirdi.

OnePlus ayrıca telefon için yakında ağustos ayı güvenlik güncellemesini yayımlayacağını belirtti. Bu güncellemeyle ekran sorununun ortadan kalkacağını düşünüyoruz. Güncelleme başlar başlamaz gelişmeleri sizlere aktaracağız.

OnePlus 6 şu an bizim ülkemizde de raflarda olan bir cihaz. Fiyatı biraz tuzlu olduğu için ve marka ülkemizde çok fazla tanınmadığı için fazla gündeme gelmiyor.

12 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"OnePlus 6’da Yer Alan Titreme Sorunu Güncellemeyle Giderilecek" bu yazı 6 Ağustos 2018 tarihinde saat 10:52 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)