OnePlus 6’da Kablosuz Şarj Olup Olmayacağı Açığa Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 20 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır.

OnePlus 6 akıllı telefonunun kablosuz şarj desteğine sahip olup olmayacağına yönelik soru işaretleri bulunuyordu. Bu konuda net bilgilere ulaşıldı.

OnePlus 6, resmi tanıtım sonrası birçok kullanıcıdan olumlu tepkiler almayı başarmıştı. Tanıtımdan sonra dikkat çeken konular arasında yer alan kablosuz şarj özelliği, OnePlus 6’da geçerli olacak mı?

Maalesef, OnePlus 6 kablosuz şarj imkanı sunmayacak ve bunun cevabı da şirket yetkilileri tarafından net bir şekilde verilmiş durumda. OnePlus, telefonlarını geliştirirken tüketici fikirlerine önem veren bir şirket ve OnePlus kullanıcıları, kablosuz şarj özelliğini gerekli görmüyor gibi duruyor. Bunun kablosuz şarj teknolojisinin henüz istenen hıza ulaşamaması ile de alakası olabilir.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"OnePlus 6’da Kablosuz Şarj Olup Olmayacağı Açığa Çıktı" bu yazı 20 Mayıs 2018 tarihinde saat 16:32 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 18 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)