OnePlus 6 Güncellemeleri Sorunları Nedeniyle Bezdirdi

Blogolik Yazar tarafından 4 Şubat 2020 tarihinde yazılmıştır.

OnePlus 6 güncellemesinde bulunan sorunlar kullanıcıları bir hayli rahatsız etti. İşte detaylar…

OnePlus 6 / 6T Android 10 güncellemesinin yayınlanmasının ardından kullanıcılar bir sürü hata bildiriminde bulundular. Aslında OxygenOS 10 güncellemesi geçtiğimiz Kasım ayında yayınlandı ancak yine sorunlar dolayısı ile şirket güncellemeleri durdurdu. Ardından bir aylık süreç sonucunda OnePlus, 6 ve 6T için Android 10 güncellemesini Aralık başında tekrar yayınladı. Güncelleme bu sefer OxygenOS 10.0.1 yapı numarası ile yayınlandı. Şirket yeniden paketi düzenleyip Ekim ayı güvenlik eki ile tekrar kullanıma sundu.

Ardından Aralık ayının ilerleyen günlerinde OxygenOS 10.3.0 yapı numarasıyla geldi ve birçok hata düzeltmesi performans optimizasyonu ile değişiklik günlüğüne eklendi. Son gelen güncelleme ile ekran kalibrasyonu sorunu,çentik uyuşmazlığı gibi problemlerde ortaya çıktı. Ardından OnePlus OxygenOS 10.3.1 yapı numarasıyla cihazlarını tekrar güncelledi ancak daha çok sorunlarla karşılaşıldı. Örneğin , galeri açılmaması,fotoğrafların gözükmemesi,WhatsApp medya göndermeyi reddetmesi,kamera arayüzünde donmalar, ve birçok sorunda beraberinde geldi. Bu durumda kullanıcıların yayınlanacak olan yeni güncellemeyi beklemekten başka çareleri yok.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"OnePlus 6 Güncellemeleri Sorunları Nedeniyle Bezdirdi" bu yazı 4 Şubat 2020 tarihinde saat 22:36 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 22 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)