OnePlus 5G Destekli Telefonunu Tanıtmaya Hazırlanıyor

Blogolik Yazar tarafından 13 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

Son zamanların en çok dikkat çeken akıllı telefon markalarından biri olan OnePlus, şimdi de 5G destekli yeni bir modelle karşımıza çıkıyor.

OnePlus, etkinlikte Qualcomm standında kendisi için ayrılan bölümde bu telefonu kullanıcıların beğenisine sunacak. Katılımcılar, OnePlus standında bir 5G ağı üzerinden iletişim kurabilecek ve 5G’nin diğer yeteneklerini deneyimleyebilecekler. Bu sayede 5G’nin nihai bir üründe ne kadar performans beklenmesi gerektiği konusunda adil bir fikrimiz olacaktır.

OnePlus telefon hakkında şu ana kadar bir detay açıklamadı, ancak 5G desteği göz önüne alındığında bu telefonun Snapdragon X50 modem ve Snapdragon 855 işlemcisi ile geleceği kesin. Ayrıca bir prototip olacağı için telefonda bol miktarda RAM de depolama birimi de görebiliriz. Bu konuda kesin bilgiler için biraz daha beklemek gerekiyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"OnePlus 5G Destekli Telefonunu Tanıtmaya Hazırlanıyor" bu yazı 13 Şubat 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)