OnePlus 3 Modellerine Android Pie Güncellemesi Geldi

Blogolik Yazar tarafından 23 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

OnePlus cephesinde yeni gelişmeler yaşanıyor. OnePlus 3 ve 3T için Pie güncellemesi paylaşıldı.

Güncelleme tarafında “az telefonu olması sebebiyle de” OnePlus en agresif üreticilerden birisi olarak görülüyor. Geçtiğimiz günlerde Samsung‘un 2016 yılında satışa sunduğu Galaxy J7 Prime için Android 9.0 Pie güncellemesi vermesi sonrasında OnePlus 3 ve OnePlus 3T Android Pie güncellemesine nihayet kavuştu.

Bir süredir Beta sürümleri ile test edilen yeni güncelleme ile birlikte OnePlus 3 ve OnePlus 3T kullanıcıları yepyeni bir arayüze kavuşacak. Bununla birlikte en önemli güncellemelerden birisi de Gaming Mode 3.0 desteği. Android 6.0 Marshmallow ile pazara sunulan ve bugün üçüncü büyük güncellemesini alan OnePlus 3 ve 3T sahiplerinin bu güncellemeden oldukça memnun kalacağını düşünüyoruz. Güncellemeyi en kısa sürede edinmenizi öneririz.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"OnePlus 3 Modellerine Android Pie Güncellemesi Geldi" bu yazı 23 Mayıs 2019 tarihinde saat 23:30 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 4 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)