One M9 Renki Belli Oldu İddiası

denizli tarafından 24 Şubat 2015 tarihinde yazılmıştır.

One M9 hakkında bir sızıntı daha paylaşıldı belki de asılsızdır, bunu bekleyip öğreneceğiz. İşte o iddianın ayrıntıları…

Telefon uzun bir süredir gündemden adeta hiç düşmezken gerek tasarımı konusunda gerekse donanımı konusunda bir çok iddia öne sürüldü.

Henüz bu sızıntıların hangi gerçek hangisi aldatmaca bilinmezken, akıllı telefonların özelliklerini önceden bilmesi ile ün kazanan @upleaks tarafından yeni bir bilgi daha paylaşıldı. Upleaks bu defa telefonun hangi renk seçeneklerine sahip olduğunu bizlere söylüyor.

15-02/23/one-m9-renk-secenekleri-sdn.JPG

3 Farklı Renk Seçeneği
Upleaks Twitter hesabından paylaştığı bilgiye göre HTC’nin yeni nesil amiral gemi modeli One M9’un 3 farklı renk seçeneği olacak.

İlk renk seçeneğinde telefonun ön ve arka tarafı koyu tunç rengi tercih edilmiş. Telefon için sunulan ikinci renk seçeneğinde ise ön taraf altın renginde iken arka taraf gümüş renginde olacak. Son renk seçeneğinde ise telefonun ön ve arka tarafı da altın renginde.

6 sene önce yazılmıştır.
"One M9 Renki Belli Oldu İddiası" bu yazı 24 Şubat 2015 tarihinde saat 15:01 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 83 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)