Ölümlü Dünya Film Fragmanı

Blogolik Yazar tarafından 31 Ocak 2018 tarihinde yazılmıştır.

Ölümlü Dünya Film Fragmanı

İlk uzun metrajlı filmi olan Limonata ile yönetmen olarak seyircilerin karşısına çıkan Ali Atay ikinci yönetmenlik deneyimi olan Ölümlü Dünya filmi ile vizyonda yerini aldı. Filmde nesiller boyu lokanta işleten 8 kişilik bir ailenin sıradan olarak gözüken hayatları aslında hiçte öyle değildir. Aile dünya çapında bir teşkilata mensup birer tetikçidirler. Ve bir gün teşkilat içinde kuralların bozulmasıyla ailenin hayatı tersine döner ve yola koyulurlar.

Yola koyulmak için alelacele toparlanarak kaçmak isterler ancak ailenin peşini güçlü örgüt bırakmaz. Baş rollerini Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Feyyaz Yiğit Çakmak, Doğu Demirkol gibi oyuncuların paylaştığı film 26 Ocak 2018 tarihinden itibaren vizyonda.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Ölümlü Dünya Film Fragmanı" bu yazı 31 Ocak 2018 tarihinde saat 00:37 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 25 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)