Ölüm ve Ötesi Film Fragmanı izle

Blogolik Yazar tarafından 22 Aralık 2015 tarihinde yazılmıştır.

Ölüm ve Ötesi Film Fragmanı izle
Uzun zamandır ilke kez bu tarzda bir senerya ile karşılaştım diyebilirim.Film biraz ilginç ama sır ve gizemler ile dolu. Türkiye’de 25 Aralık 2015 tarihinde vizyona girecek olan Ölüm ve Ötesi filmi merakla bekleniyor. Baş rollerini Alba Ribas , Albert Carbó , Bernat Saumell , Cristian Valencia paylaştığı ve yönetmenliğini Hèctor Hernández Vicens yaptığı Ölüm ve Ötesi adlı filmde ünlü bir aktörün ölümden sonra başına gelenler anlatılıyor. 76 dakika sürecek olan bu korku,gerilim tarzında ki filmi 25 Aralıktan itibaren izleyebilirsiniz.

Ölüm ve Ötesi Film Konusu
Ünlü ve çok güzel bir oyuncu olan Anna Fritz (Alba Ribas), hiç kimsenin beklemediği bir şekilde hayatını kaybeder. Ve tüm olay bundan sonra başlar cesedi bir hastenein morg bölümüne kaldırılır. Bu hastane de çalışan Pau ünlü ismi görünce resimlerini çeker ve daha sonra 2 arkadaşını da morga çağırır.Ünlü Oyuncu Anna’nın hala bozulmamış güzelliğinden çok etkilenen gençler, bu durumdan faydalanmak için cenazeden önce onun cansız bedenine sahip olmak isterler. Fakat hiç tahmin etmedikleri korku dolu bir maceraya adım atmak üzeredirler. (Filmin fragmanı +18 görüntüler içermektedir)

Ölüm ve Ötesi Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Ölüm ve Ötesi Film Fragmanı izle" bu yazı 22 Aralık 2015 tarihinde saat 02:54 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 163 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)