Ölüm Ormanı Film Fragmanı İzle

denizli tarafından 15 Haziran 2015 tarihinde yazılmıştır.

Ölüm Ormanı Film Fragmanı İzle
Türkiye’de 12 Haziran 2015 tarihinde vizyona giren Ölüm Ormanı filmi 2014 Kanada yapımı bir film. Baş rollerini Eric Balfour , Missy Peregrym , Nicholas Campbell , Jeff Roop paylaştığı ve yönetmenliğini Adam Macdonald yaptığı Ölüm Ormanı adlı filmde dram ve gerilim tavan yapacak.

Ölüm Ormanı Film Konusu
Kanada’nın güzel ve eşi bulunmaz ormanlarında kamp yapmaya giden şehirli çift Alex (Jeff Roop) ve Jenn (Missy Peregrym) macera dolu anlar yaşayacaklar. Gezi konusunda tecrübesi olan Alex ve bu koşullara alışık olmayan Avukat Jenn ormandaki macera dolu ilk gecelerinde Brad diye biriyle tanışırlar.Jenn’den hoşlanan Brad bunu tavır ve davranışlar ile belli etmektedir. Çifti takip eden Brad izini sürdürecektir. Bu arada çift ormanda yolunu kaybedecek ve bu bölgede yaşayan bir ayının alanına girerler.Korku ve macera dolu anlar yaşayacak olan çift bir yandan da ilişkileri hakkında konuşmaya başlayacaklardır.Bakalım filmde daha ne gibi gelişmeler yaşanacak, Ölüm Ormanı filmini sinemalarda izleyebilirsiniz. Filmi izledikten sonra görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Ölüm Ormanı Film Fragmanı

5 sene önce yazılmıştır.
"Ölüm Ormanı Film Fragmanı İzle" bu yazı 15 Haziran 2015 tarihinde saat 00:33 sularında "Sinema - TV" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 60 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)