Okey, Okey Plus ve Tavla Plus Hediye Gold Üyelik Ve Hediye Çipler

denizli tarafından 18 Nisan 2014 tarihinde yazılmıştır.

Arkadaşlar merhabalar. Cipscimiz kampanya yapmış (: Rufflers paketlerinde çıkan kuponlarla okey,okey plus ve tavla plus oyunlarından gold üyelik veya 25.000 çip kazanabilirsiniz.

Kampanya, 31 Mart – 15 Temmuz 2014 tarihleri arasında promosyonu duyuran tüm dış şeritli Ruffles paketlerinde geçerlidir. 15 Temmuz 2014 tarihinden sonra iç şeritteki kodlar geçersizdir.

Paketlerden çıkacak şifre ile Okey oyunu için 3 günlük Gold üyelik, Okeyplus oyunu için 25.000 Chip ve Tavlaplus oyunu için 25.000 çip hediyelerinin herhangi birinden faydalanılabilir.

Okey oyunu için kampanyaya https://apps.facebook.com/oyun_okey/ sayfasında ilgili alana paketlerden çıkan şifreyi giren herkes katılabilir. Kampanya hediyesi 3 günlük Gold üyelik’tir.

Okeyplus oyunu için kampanyaya https://apps.facebook.com/okeyplus/ sayfasında ilgili alana paketlerden çıkan şifreyi giren her üye katılabilir. Kampanya hediyesi 25.000 çip’tir.

Tavlaplus oyunu için kampanyaya https://apps.facebook.com/tavlaplus/ sayfasında ilgili alana paketlerden çıkan şifreyi giren herkes katılabilir. Kampanya hediyesi 25.000 çip’tir.

Kaynak : http://www.ruffles.com.tr/new/

6 sene önce yazılmıştır.
"Okey, Okey Plus ve Tavla Plus Hediye Gold Üyelik Ve Hediye Çipler" bu yazı 18 Nisan 2014 tarihinde saat 19:08 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1.302 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca 2 Yorum yazılmıştır.
 • FriendFeed'de Paylaş
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
  1. Hakan dedi ki:

   güzel çalışma tebrikler

  2. sinan dedi ki:

   güzel çalışma

  Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

  Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)