Öger Uçak Bileti Aldınız mı ?

denizli tarafından 31 Aralık 2013 tarihinde yazılmıştır.

Kuşadası, Aydın ilinin bir ilçesidir. Aydın’a 75 İzmir’e 90 km uzaklıktadır. Kuşadası’na ulaşmak isteyenler İzmir havalimanını ya da İzmir – Aydın otobanını kullanarak bu ilçeye ulaşabilirler. Kuşadası tarihi çok eskilere dayanan bir ilçedir. İyonlar tarafından Efes’e bağlı olarak Neopolis adı ile kurulan Kuşadası günümüzün tarihi nitelik taşıyan ilçelerinden biridir. Şehir dışından gelen kişilerin İzmir Havalimanını kullanması durumunda izleyecekleri yol şu şekildedir. http://www.ucakbileti.com’ dan alınan bilet ile İzmir’e gelindiğinde Havalimanının hemen yanından geçen şehir içi ulaşım yolundan İzmir – Aydın otobanına çıkılır ve Aydın’a ulaşılır. Kullanılacak şehirlerarası otobanı ücretlidir. Eğer kiralık bir araçla ya da şahsi aracınız ile Aydın’a ulaşmak istiyorsanız yanınızda HGS ya da OGS sistemi bulundurmanız gerekmektedir.

Öger Tur’un sizlere sunduğu seçeneklerden birini kullanarak Aydın ilinin bu nadide köşesine ulaşabilirsiniz. Havayollarını kullanıp İzmir’e ulaştıktan sonra anlaşmalı firmalardan araç kiralayabilir, Kuşadası’na gidecek otobüslere binebilirsiniz. Sayısız eğlence mekânının bulunduğu Kuşadası temiz ve bol oksijenli havası ile özellikle ciğerlerini temizlemek isteyenler için tercih edilen yerlerden biridir. Ege’nin serin sularından esen tatlı meltemin tadını çıkartmak isteyen çoğu insan bu ilçenin beldelerinden yazlık evler almakta ve kiralamaktadırlar. Öger tur ayrıcalığı ile ulaştığınız bu nadide ilçenin bir turizm kenti olduğunu unutmayın. Yurtdışı ve yurtiçinden birçok turist keyifli bir tatil geçirmek için yaz aylarında Kuşadası’nın yolunu tutmaktadır. İzmir – Aydın otobanının en çok kullanıldığı zamanlar yaz mevsiminin yaşandığı zamanlardır. Kuşadası’nın güzel otellerinde konaklamak isteyen kişilerin erkenden rezerve ettikleri yerleri ziyareti sırasında büyük bir yoğunluk yaşanır ilçede.

Öger Kampanyaları dahilinde Kuşadası’nı ziyaret eden turistler ayrıcalıklara doyamıyor. Her türlü turistik aktivitenin düzenleyicisi olan Öger Tur sizlere unutulmaz bir tatil vadediyor. Kuşadası barlar sokağında yer alan disko ve barlarda eğlenmek isteyen, gündüz güneşin ve masmavi denizin tadını çıkarmak isteyen kişilerin yapması gereken çok ufak bir şey var o da Öger kampanyalarından yararlanmak. Herkesi hayalinde olan bu türden bir tatil yapmak için artık beklemeniz gerekmiyor. Öger kampanyaları sayesinde mutlu ve huzurlu bir tatil yapmak çok kolay.

6 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Öger Uçak Bileti Aldınız mı ?" bu yazı 31 Aralık 2013 tarihinde saat 18:30 sularında "Tanıtım Yazıları" kategorisinde yayınlanmış olup "denizli" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 410 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)