Oculus GO Cihazları Satışa Çıkarıldı

Blogolik Yazar tarafından 3 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır.

Oculus GO akıllı sanal gerçeklik gözlükleri artık resmen piyasada. Uzun zamandır beklenen Oculus Go modelleri satışa sunuldu.

Facebook tarafından satın alınan Oculus tarafından geliştirilen sanal gerçeklik gözlüğü Oculus Go resmi olarak satışa sunuldu. Bilgisayar ya da telefona ihtiyaç duyulmayan Oculus Go, sanal gerçeklik teknolojisinde önemli adımlardan biri olarak kabul ediliyor. Bağımsız olarak çalışabildiği için sanal gerçeklik yani VR teknolojisini deneyimlemek isteyenlere önemli bir alternatif olan cihazın yurtdışı fiyatı 32 GB depolama alanına sahip versiyon için 199 dolar, 64 GB depolama alanına sahip olan cihaz içinse 249 dolar olarak açıklandı.

Oculus Go ne işe yarar?

1000’in üzerinde oyun ve uygulamaya ekosistemine sahip olan Oculus Go, firmanın uzun zamandır beklenen bir ürünüydü. Göze takılarak kullanılan ürün sanal gerçeklik dünyasına adım atılmasını sağlıyor. Üzerinde entegre olarak bulunan 3 boyutlu ses deneyimi sağlayan hoparlörlere sahip olan ürünün, kendi ekranı bulunuyor. Gözlük geçtiğimiz yıl tanıtılmış ve bu yıl artık resmen satışa çıkarıldı.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Oculus GO Cihazları Satışa Çıkarıldı" bu yazı 3 Mayıs 2018 tarihinde saat 15:33 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 24 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?





    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)