Obduction Şu An Ücretsiz!

Blogolik Yazar tarafından 30 Mayıs 2019 tarihinde yazılmıştır.

Ücretsiz oyun isteyenler için yeni bir haberi daha paylaşıyoruz. Obduction oyunu kısa bir süreliğine ücretsiz oldu.

Macera ve bulmaca oyunu olarak 2016 yılında lansmana çıkan Obduction o dönem oyuncuların beklentisini karşılamayı başarmıştı. Steam’de 49.00 TL olan yapım 2 gün boyunca GoG üzerinde oyunculara ücretsiz olarak dağıtılıyor. Tek oyunculu bir yapıya sahip olan oyun bilgisayar platformu oyuncuları tarafından Steam’de ‘çoğunlukla olumlu’ olarak değerlendirilirken satış rakamları ile ne yazık ki beklentileri karşılamadı.

Steam Charts verilerine göre günümüzde günlük 50-60 oyuncu tarafından oynanan Obduction en yüksek eş zamanlı oyuncu kitlesine Ağustos 2016’da 1.912 kişi ile erişmiş.

Oyun içerisinden söz edecek olursak, yıllar önce yapım tek oyunculu bir oynanışa sahip olarak karşımıza çıkmıştı. Türkçe dil desteğinin yer almadığı oyunda gece ve gündüz döngüsü eşliğinde hayatımızı devam ettirmeye çalışacağız. Birbirinden farklı çok sayıda görevleri yerine getirerek ilerlediğimiz oyunda geniş bir haritada bizleri bekliyor olacak.

Cyan Inc tarafından geliştirilen ve yayınlanan yapım 2 gün boyunca GoG üzerinde oyunculara ücretsiz olarak dağıtılıyor. Dileyen oyuncular şuanda oyunu GoG üzerinden ücretsiz olarak hemen kütüphanelerine ekleyebilirler. Oyunu kütüphanenize eklediğinizde daimi olarak size ait oluyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Obduction Şu An Ücretsiz!" bu yazı 30 Mayıs 2019 tarihinde saat 22:00 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 11 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)