NVIDIA, Grafik Kartları İçin Yeni Bir Güncelleme Paylaştı

Blogolik Yazar tarafından 5 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Ünlü teknoloji markalarından NVIDIA, grafik kartları için GeForce 419.35 WHQL sürücüsünü paylaştı.

Nvidia bugün ekran kartları için son sürücülerini yayınladı. Güncelleme notlarına göre NVIDIA GeForce 419.35 WHQL sürücüleriyle birlikte Apex Legends, Devil May Cry 5 ve The Division 2 gibi son dönem oyunlarında optimum düzeyde performans artışı sağlanıyor. Yani yeni sürücüler daha çok yeni çıkan oyunları hedef aldı.

Ek olarak bu sürücüyle birlikte üç yeni G-SYNC uyumlu monitöre de destek sağlanıyor. Bu monitörler de BenQ XL2540-B/ZOWIE XL LCD, Acer XF250Q ve Acer ED273 A olarak listelendi.

Ayrıca uzun süredir Apex Legends oynarken oyuncular bir hata mesajı alıyordu. Pek çok kişinin oyunu kapanıyordu ve karşılarına ‘DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG’ adlı hata çıkıyordu. Nihayet yeni sürücülerle birlikte bu hata da düzeltildi ve ortadan kalktı. Güncellemenin Batman Arkham City ve Hitman 2’de bulunan bazı hataları da düzelttiğini, kartı bu oyunlarla tam anlamıyla uyumlu hale getirdiğini belirtelim.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"NVIDIA, Grafik Kartları İçin Yeni Bir Güncelleme Paylaştı" bu yazı 5 Mart 2019 tarihinde saat 20:09 sularında "Pc Oyunları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 14 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)