Nubia Red Magic 5G Telefonuna Dair Kritik Gelişme

Blogolik Yazar tarafından 7 Ocak 2020 tarihinde yazılmıştır.

Nubia Red Magic 5G telefonunun adı, özellikleri sızdırılırken şimdi de CEO’su sızdırdı.

Bir süredir adı ortada olan Nubia Red Magic 5G ile ilgili ilk resmi paylaşım yapıldı.

Nubia CEO‘su Ni Fei bugün Weibo‘da paylaştığı bir görselde kısa süre içinde telefonun tanıtılacağını söyledi ve bir de fotoğraf paylaştı. Buradan anladığımız kadarıyla telefonun üçlü kamera sistemine sahip olacağı da kesinleşti.

Çinli kaynaklara göre telefonda Snapdragon 865 yonga seti kullanılacak ve ilk 16GB RAM‘a sahip telefon da bu olacak. Telefon, 1,5TOP bilgi işlem gücü sağlamak için Hexagon Tensor Accelerator ile birleştirilmiş beşinci nesil AI motoruyla birlikte gelecek. Sensing Hub AI motoru, daha akıllı sanal asistanlar için son derece hassas ses tanıma ve her zaman açık bağlamsal farkındalık sağlamak için özelleştiriliyor. Ürünün ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı konusu ise şu an için belirsizliğini koruyor.

8 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Nubia Red Magic 5G Telefonuna Dair Kritik Gelişme" bu yazı 7 Ocak 2020 tarihinde saat 11:20 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)