Nova 4e Telefonu Selfie Performansıyla Dikkat Çekecek

Blogolik Yazar tarafından 4 Mart 2019 tarihinde yazılmıştır.

Huawei Nova 4e özellikle selfie çekimi konusunda oldukça iddialı olacak gibi gözüküyor.

Nova serisi büyük bir başarıya imza attı ama daha sonraki telefonları Huawei ülkemiz pazarına getirmedi. Samsung‘un Galaxy A veyeni nesil Galaxy M serisi ile orta segmenti ülkemiz pazarında yeniden domine etmesine karşılık bu hafta tanıtılması beklenen Huawei Nova 4e ülkemiz pazarında da satışa sunulabilir diye düşünüyoruz.

Huawei Nova 4e 32 megapiksel selfie kameraya sahip olacak!
Huawei P30 32 megapiksel selfie deneyimi anladığımız kadarıyla Nova 4e’de de bulunacak. Zira bugün ortaya çıkan bilgiler bu yönde. Paylaşılan görsele baktığınızda ekran ortasında bir kamera deliği bulunuyor. Bunun ekran içinde bir delik yerine su damlası çentik olacağını düşünüyoruz.

Telefonda 6,15 inç boyutunda bir ekran, Kirin 710 yonga seti ve 3240 mAh pil gücü bulunacak. Arkada ise üçlü kamera düzeni bulunacak. Telefonun kesin tanıtım tarihi belli değil ancak kısa bir süre zarfında tanıtılmasını beklemekteyiz.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Nova 4e Telefonu Selfie Performansıyla Dikkat Çekecek" bu yazı 4 Mart 2019 tarihinde saat 20:40 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)