Note 9 Pie Güncellemesi Ülkemizde de Başladı

Blogolik Yazar tarafından 17 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Galaxy Note 9 akıllı telefonu Android Pie güncellemesi aldı ve böylece çok daha fonksiyonel, yenilikçi bir hale geldi.

Geçtiğimiz gün iki hafta ertelendiği bildirilen Galaxy Note 9 Android 9 Pie güncellemesi görünüşe bakılırsa başlamış görünüyor. Hem SamMobile veri tabanı hem de kullanıcıların sosyal medya aracılığıyla paylaştığı görseller, Note 9 için Android 9.0 güncellemesinin Türkiye’de başladığını gösteriyor.

Dilerseniz Ayarlar’dan güncellemeyi bir an önce sorgulatıp, indirmeye başlayın. Galaxy Note 9 kullanıcıları Android 9 Pie sonrası One UI arayüzünü tecrübe etmeye başlayacaklar.

Karanlık tema, uyarlanabilir parlaklık ve pil, bir dizi kamera iyileştirmesi, çift tıklayarak telefonu uyandırma ve daha birçok gelişme güncelleme kapsamında yer alan diğer önemli yenilikler olarak önümüze çıkmakta. Samsung yakında pek çok akıllı telefon için daha Pie güncellemesi yayınlayacak.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Note 9 Pie Güncellemesi Ülkemizde de Başladı" bu yazı 17 Ocak 2019 tarihinde saat 18:08 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 15 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)