Note 9 İçin Güvenlik Yaması Çıktı

Blogolik Yazar tarafından 11 Ağustos 2019 tarihinde yazılmıştır.

Note serisinden iki telefon yeni bir güvenlik güncellemesi aldı. İşte ayrıntılar…

Şu sıralar mobil dünyasının gündeminde iki yeni Note serisi telefon var. Bunun yanı sıra Samsung önceki nesil Note serisi telefonlar için güncelleme yayınlamayı sürdürüyor. Galaxy Note 8 ve Note 9, ağustos ayı güvenlik güncellemesini almaya başladı.

Galaxy Note 8 ve Note 9 için yeni güncellemeler
Galaxy Note9 güncellemesi İsviçre, Romanya, Fransa, Polonya, Bulgaristan, Baltık ülkeleri ve Yunanistan’da yayınlandı ve N960FXXS3CSG5 versiyonuyla birlikte geliyor. Note 8 güncellemesi Fransa, İsviçre, Bulgaristan, Romanya, Yunanistan ve İtalya’da kullanıcılarla buluşuyor.

Samsung yeni güncellemede ağustos ayı güvenlik düzeltme eki ile telefonları daha güvenlik bir hale getiriyor. Kademeli olarak yayınlanan güncelleme çok yakında ülkemizde dağıtıma çıkacak.

Güncelleme her zaman olduğu gibi cihaz kararlılık geliştirmeleri ve böcek onarımları, yeni ve / veya geliştirilmiş özellikler, performans üzerinde başka iyileştirmeler de içeriyor. Dilerseniz Galaxy Note 8 ve Note9 telefonlarınızda Ayarlar > Yazılım güncellemesi > İndir ve yükle yolunu izleyerek yükleyin. Güncellemenin kademeli olarak dağıtıldığından henüz ulaşmamış olabileceği hatırlatmasını da yapalım.

4 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Note 9 İçin Güvenlik Yaması Çıktı" bu yazı 11 Ağustos 2019 tarihinde saat 22:30 sularında "Genel" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 1 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)