Note 9 Akıllı Telefonu İçin Gelmesi Beklenen Güncelleme Ertelendi

Blogolik Yazar tarafından 12 Ocak 2019 tarihinde yazılmıştır.

Bir süredir Türkiye’deki kullanıcılar Galaxy Note 9’a güncelleme gelmesini bekliyor ancak bu bekleyiş biraz daha sürecek gibi gözüküyor.

Samsung, Android 9 Pie güncellemesini Galaxy S9 modeller için yayınladı, gözler şimdi Note 9’a çevrildi. Samsung Türkiye, güncelmiyiz.com sitesi aracılığıyla Galaxy Note 9 Android 9 Pie güncellemesinin 15 Ocak tarihi itibariyle dağıtılacağını bilgisini paylaştı. Siteyi son ziyaretimizde ise bu tarihin ileri alındığını gördük.

Mevcut durumda Note 9 için güncellemenin 1 Şubat tarihine ertelendiği görülüyor. İki haftalık bir süre çok da uzun görünmüyor, ancak geliştirme çalışmalarının henüz tamamlanmaması yeni bir ertelemenin daha olabileceği endişesini taşımıyor değil.

Galaxy S8, Galaxy S8 Plus ve Galaxy Note 8 içinse herhangi bir erteleme şu an görünmüyor. Bu modellerin hepsi için güncelleme 15 Şubat günü başlayacak.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Note 9 Akıllı Telefonu İçin Gelmesi Beklenen Güncelleme Ertelendi" bu yazı 12 Ocak 2019 tarihinde saat 18:03 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)