Note 8’in Satışa Çıkarılacağı BİM Şubeleri Netlik Kazandı

Blogolik Yazar tarafından 22 Mart 2018 tarihinde yazılmıştır.

Galaxy Note 8 akıllı telefonunun hangi BİM şubelerinde satışa sunulacağına ilişkin bilgiler var.

Edindiğimiz bilgiye göre Galaxy Note 8, İstanbul Tuzla ve Esenyurt’ta bulunan Esenkent BİM şubesi tarafından yarın satışa sunulacak. Kaç adet Galaxy Note 8 satılacağı konusunda bir bilgimiz yok ancak, sınırlı sayıda olacağı şüphesiz.

Galaxy Note 8’in satılacağını gösteren BİM afişinde telefonun Snapdragon 835 yonga setine sahip olduğu görülüyor. Ancak Samsung Note 8 Türkiye’de Exynos 8895 işlemcili sürümü ile satılıyor. Snapdragon işlemcili sürüm ise genelde Kuzey Amerika’da piyasaya sürüldü. İlanda telefonun iki yıl garantili olduğu belirtilmiş.

Afişteki bilgilere göre; Galaxy Note 8, 3.299 TL fiyat ile 23 Mart’tan itibaren satışa sunulacak. Afişte Samsung Galaxy Note 8’in yanında Samsung hızlı şarj satışı olacağı da görülüyor. Böylece BİM, Apple’dan sonra bu kez de Samsung ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Note 8’in Satışa Çıkarılacağı BİM Şubeleri Netlik Kazandı" bu yazı 22 Mart 2018 tarihinde saat 16:42 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 19 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)