Note 8 İçin Yeni Bir Güncellemeye Yer Verildi

Blogolik Yazar tarafından 23 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung’un Galaxy Note 8 akıllı telefonu için yeni bir yazılım güncellemesi çıktı.

Galaxy Note8 için yayınlanan güncelleme 586 MB büyüklüğünde. N950FXXS7DSG1 yazılım sürümüne sahip olan yeni yazılım aylık bir güncellemeye kıyasla daha büyük görünüyor. Çeşitli optimizasyonlar, hata düzeltmelerine ek olarak en yeni güvenlik yamalarını içeren güncelleme Avrupa’da Note 8 kullanıcıları tarafından indirilmeye başlandı.

Temmuz 2019 Google güvenlik güncellemesi, Android işletim sisteminde yer alan 24 güvenlik açığını kapatıyor. Samsung tarafında ise güncelleme One UI arayüzü için Gear VR yazılımı, Bluetooth bağlantısı ve önyükleyici için düzeltmeler dahil 13 güvenlik yaması içeriyor.

Güncelleme her zaman olduğu gibi cihaz kararlılık geliştirmeleri ve böcek onarımları, yeni ve / veya geliştirilmiş özellikler, performans üzerinde başka iyileştirmeler de içeriyor. Dilerseniz Galaxy Note8 telefonunuzda Ayarlar > Yazılım güncellemesi > İndir ve yükle yolunu izleyerek kademeli olarak dağıtımda olan güncellemeyi kontrol edebilirsiniz.

Note 8 için güncelleme dönemi bir süre daha devam edecek.

11 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Note 8 İçin Yeni Bir Güncellemeye Yer Verildi" bu yazı 23 Temmuz 2019 tarihinde saat 22:32 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?





    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)