Note 8 En Sonunda Android Pie Güncellemesi Aldı

Blogolik Yazar tarafından 16 Şubat 2019 tarihinde yazılmıştır.

Note 8 akıllı telefonuna yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Cihaz Android Pie yazılım güncellemesi aldı ve böylece artık Pie sürümüne sahip.

Yaklaşık 1.9 GB büyüklüğünde olan yeni güncelleme beraberinde telefona yepyeni bir görünüm kazandıran One UI arayüzünü getiriyor. Yeni arayüz, tek elle kullanımı daha kolay hale getirirken, bununla birlikte çok sayıda sistem uygulaması da tek elle kullanıma uyum sağlıyor. Ayrıca birçok uygulama simgesi yeni bir görünüme kavuşuyor.

Karanlık tema, uyarlanabilir parlaklık ve pil, bir dizi kamera iyileştirmesi, çift tıklayarak telefonu uyandırma ve daha birçok gelişme güncelleme kapsamında yer alıyor. Samsung Türkiye güncellemeyi 1 Mart tarihi itibariyle dağıtmaya başlayacak. Yani ülkemizdeki kullanıcılar maalesef biraz daha beklemek durumunda.

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Note 8 En Sonunda Android Pie Güncellemesi Aldı" bu yazı 16 Şubat 2019 tarihinde saat 15:12 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 9 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)