Note 5’te Ters Takılan S PEN Nasıl Çıkarılır?

Blogolik Yazar tarafından 6 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Note 5’te Ters Takılan S PEN Nasıl Çıkarılır?

Güney Koreli teknoloji devi Samsung tarafından üretilen Note modele sahip akıllı telefonlar dünya üzerinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmış durumda. Note 5 ile üretici firma, tasarım ve kullanım bakımından bir takım değişiklikler yapmıştı. Bu değişiklikler akıllı telefon piyasaya tanıtıldığında oldukça beğenilse de, daha sonra telefonun tasarımından kaynaklanan bazı sorunlar ortaya çıktı. Note 5 kullanıcılarının artmasıyla, Note 5’te Ters Takılan S Pen Nasıl Çıkarılır? Sorulma sıklığında da artış gözlendi.

Note 5’in kenarındaki yuvaya girmesi için dizayn edilmiş olan S PEN tasarımıyla dikkat çekiyorsa da kullanışlı olma bakımından çok başarılı olmadığı söylenebilir. S PEN’in tasarımından kaynaklanan kafa karışıklığı ve sonrasında kalemin yuvaya ters sokulması, kalemi tutan tırnakların bozulmasına sebep olabilir. Bu nedenle How2Teach kanalında yayınlanmış olan ters sokulan S PEN’in telefonun herhangi bir özelliğinde soruna sebep olunmaksızın nasıl çıkarılacağını anlatan video sizin için oldukça faydalı olacak.

İnce bir şerit halinde kestiğiniz beyaz kâğıdı yuvarlak bir kalem etrafında şekillendirdikten sonra, ters biçimde soktuğunuz kalemin yuvasına yavaş ve dikkatli bir biçimde sokmanız gerekiyor. Ardından videoda gösterildiği şekilde, kâğıdı çektiğinizde kalem de sıkışmış olduğu yerden çıkmış oluyor. Böylece kalemin yuvasında bulunan ve kalemin sabit kalmasını sağlayan tırnaklara herhangi bir zarar vermemiş olacaksınız. Bu işlem birkaç dakikanızı alacak. Üstelik akıllı telefonunuz hiçbir zarar görmeyecek.

3 sene önce yazılmıştır.
"Note 5’te Ters Takılan S PEN Nasıl Çıkarılır?" bu yazı 6 Temmuz 2016 tarihinde saat 12:27 sularında "Faydalı Bilgiler,Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 84 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)