Note 5’e Dual Boot Yüklüyoruz!

Blogolik Yazar tarafından 5 Temmuz 2016 tarihinde yazılmıştır.

Note 5’e Dual Boot Yüklüyoruz!

Android işletim sistemleri yapısından dolayı kullanan müşterilerine olabildiğince özelleştirme imkânı sağlamaktadır. Özelleştirmeler içerisin de ki en büyük özelleştirme Cutom ROm sistemi ile geliştiriciler ile beraberin de firmaların vermiş olduğu stock Rom ‘dan daha fazla miktar da stabil ve daha hızlı yazılımlar geliştiriyor. Ve geliştirmeye devam ediyor. Rom Yükleme işlemini yapmak istiyorsanız öncelikle sistem de bulunan yazılımı silip onun üzerine kurmanız gerekmektedir.

 Note 5 e dual boot nasıl yüklenir?

İlk olarak kullanacağınız note 5 için custom Rom ‘u indirmekle beraberin de Note 5 ‘ e kopyalayın. Rom’unnote 5 modeliniz ile uyumlu olduğundan emin olunuz. Bu durumdan emin değilseniz telefonunuz açılmayacaktır. Sonraki adımınız ise Dual Boot PATcher apk Dosyasını Note 5 telefonunuza yükleyin ve ardından Su erişimcilerine izin verin sonrasın da sol bölüm de yer alan Rom’s bölümüne tıklayınız. Ardından Rom’s bölümlerin deki note 5’ e yükleme yapınız.

Dual boot patcher uygulamasın da sol bölüm de yer almak da olan Patch Zİp File bölümüne tıklayınız. Ekranı değiştirmeden aynı ekran da yer alan Tap to choose a file to patch bölümüne tıkladıktan hemen sonra telefonunuzu yeniden başlatın ve tekrar yeniden açın. Karşınıza çıkan açık ekran penceresin de istediğiniz Rom’u seçiniz. Bunu her hangi bir teknik destek almadan siz kendiniz de başarabileceğinizi düşünüyoruz.

3 sene önce yazılmıştır.
"Note 5’e Dual Boot Yüklüyoruz!" bu yazı 5 Temmuz 2016 tarihinde saat 16:25 sularında "Cep Telefonları,Faydalı Bilgiler" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 121 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)