Note 4’te Ekran Kapalı Notu Nasıl Alınır?

Blogolik Yazar tarafından 27 Eylül 2016 tarihinde yazılmıştır.

Note 4’te Ekran Kapalı Notu Nasıl Alınır?

Samsung’un geçtiğimiz günlerde Galaxy Note 4 kullanıcıları için getirmiş olduğu son güncelleme ile birlikte bir çok yeniliklerde beraberinde gelmiştir. Cihazların arayüzlerinde önemli bir değişim ile birlikte Note 4 kalemi kullanımında da bir çok yenilikler gelmiştir. Kullanıcılar Galaxy Note 4’te ekran kapalı notu özelliğini kapatmaları için öncelikle ayarlar bölümüne girilir. Ayarlar bölümüne girildikten sonra S-pen yolu izlenerek kalem ayarlarına giriş yapılır. Kalem ayarlarına giriş yapıldıktan sonra alt bölümde yer alan ekran kapalı notunun aktifleştirilmesi gerekmektedir. Ekran kapalı notunun üzerine tıklanarak ekran kapalı notu aktif hale getirilir. Etkinleştirme işlemi bittikten sonra arayüz kilitli olsa dahi not almaya devam edilecektir.

Bu uygulama ile birlikte notlar belli bir düzene ve kategoriye göre ayarlanabilmektedir. Telefon ekranı kapalı olsa bile hem notlar alınabileceği gibi hem de notlara ait kategoriler bir düzen içinde görülebilmektedir. Telefon kilidi kaldırıldığında otomatik olarak notlar kendi dosyası içerisinde yer alacaktır.

3 sene önce yazılmıştır.
"Note 4’te Ekran Kapalı Notu Nasıl Alınır?" bu yazı 27 Eylül 2016 tarihinde saat 23:19 sularında "Teknoloji" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 60 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)