Note 10 Plus Fiyatlarında Önemli Değişiklik

Blogolik Yazar tarafından 15 Kasım 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung’un Galaxy Note 10 Plus akıllı telefonunun fiyatına dair yeni bir gelişme meydana geldi.

Samsung Galaxy Note 10 Plus ile fiyat tarafında 1.100 dolar seviyesine sınırları zorladı. Ülkemizdeki en pahalı Android telefon olma özelliğini de halen elinde bulunduran Galaxy Note 10 Plus indirim üstüne indirim almaya devam ediyor. Ekim ayının başında ülkemizde ilk kez fiyatı düşen ve bu haberden kısa bir süre sonra ikinci indirimini alacağına inandığımız telefon Hindistan pazarında bir kez daha indirim aldı.

Hindistan pazarında 79.999 INR 1.117 dolar fiyattan satılan telefon bugün 69.999 INR yani 976 dolar seviyesine geriledi. %12 civarlarındaki bu indirim Hindistan pazarı için halen pahalı olsa da bu kadar iyi bir gerilemeyi beklemiyorduk. Bildiğiniz üzere Galaxy Note 10 ülkemizde de 1.400 TL gibi bir indirim almıştı.

Bu indirimin ülkemiz pazarına nasıl yansıyacağı ise merak konusu. Bakalım Samsung Türkiye de böyle bir indirim kampanyası yapacak mı? Bunun cevabını öğrenmek için bir süre daha beklememiz gerekiyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Note 10 Plus Fiyatlarında Önemli Değişiklik" bu yazı 15 Kasım 2019 tarihinde saat 21:37 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 10 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)