Note 10 İle Birlikte Verilecek Olan Hediyeler Belli Oldu

Blogolik Yazar tarafından 27 Temmuz 2019 tarihinde yazılmıştır.

Samsung, Note 10 akıllı telefonuyla birlikte bazı hediyeleri de kullanıcılar için sunacak. İşte ayrıntılar…

Samsung yapacağı lansmanda Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10 Plus tanıtımı yapacak. Bununla birlikte üretici Snapdragon 855+ güncellemesi ve 5G destekli bir Galaxy Note 10 5G de tanıtacak gibi görünüyor. Bu lansmanda Galaxy Watch 2‘nin gelmesi de bekleniyor ve bu akıllı saatin de ön sipariş sürecinde hediye edilmesi bekleniyordu; ama öyle olmayacak.

Zira bugün Filipinler’de ortaya çıkan belgelere göre Samsung, Galaxy Note 10 alan kullanıcılarına 3 farklı seçenek sunacak. Bu seçeneklerde hediye çeki, hediye çeki + kablosuz şarj aparatı ve hızlı şarj adaptörü olacak gibi görünüyor. Yani beklendiği gibi Samsung yeni nesil akıllı saatini kullanıcılara hediye etmeyecek. Bu da bir hayal kırıklığı olarak nitelendirilebilir.

10 ay önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Note 10 İle Birlikte Verilecek Olan Hediyeler Belli Oldu" bu yazı 27 Temmuz 2019 tarihinde saat 22:20 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 6 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)