Nokia Telefonlarına Gelmesi Beklenen Pie Güncellemesi Neden Ertelendi?

Blogolik Yazar tarafından 3 Aralık 2018 tarihinde yazılmıştır.

Nokia cephesinde Pie güncellemelerine ilişkin üzücü bir gelişmeye yer verildi. Pie güncellemeleri konusunda bazı sorunlarla karşılaşıldı.

Konuya ilişkin HMD Global’in Baş Ürün Sorumlusu Juho Sarvikas, gecikmenin nedenini Twitter üzerinden açıkladı. Kıdemli yöneticinin tweet’ine göre Nokia 8 için Android 9 Pie güncellemesi üzerinde çalışmaya devam ediliyor, fakat henüz çözüme kavuşturulamayan sorunlar mevcut. Bu sorunlar da güncellemenin son kullanıcıya ulaşmasını engelliyor. Yönetici ayrıca sözlerine sorunların birkaç gün içerisinde giderileceğini de ekliyor.

Android Pie güncelleme yeni bir arayüz kontrol işlevi, yeniden tasarlanmış son uygulamalar menüsü, uyarlanabilir pil, adaptif parlaklık, Dijital Sıhhat uygulaması ve yeni ses menüsü gibi dikkat çeken gelişmeler içeriyor. Ancak Nokia 8 kullanıcıları Pie güncellemesini bir süre daha bekleyecek gibi gözüküyor.

1 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Nokia Telefonlarına Gelmesi Beklenen Pie Güncellemesi Neden Ertelendi?" bu yazı 3 Aralık 2018 tarihinde saat 19:32 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 8 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)