Nokia Önümüzdeki Günlerde Yeni Bir Cep Telefonu Tanıtacak

Blogolik Yazar tarafından 17 Mayıs 2018 tarihinde yazılmıştır.

Cep telefonu kategorisinin en köklü markalarından Nokia, önümüzdeki günlerde önemli bir tanıtım etkinliği organize edecek.

HMD Global tarafından satın alma opsiyonu ile 10 yıllığına Microsoft’tan kiralanan Nokia markası Windows Mobile işletim sistemini çöpe atarak yoluna Android ekosistemi ile devam etme kararı aldı. Yaşı 35 – 45 olan birçok kişinin ilk telefonu olma özelliği taşıyan markanın ciddi anlamda özlendiğini ilk nesil Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 ile gördük.

Geçtiğimiz yıl tanıtılan ilk nesil Nokia telefonlardan sonra amiral gemisi pazarına da giriş yapan Nokia, Nokia 8 ile oldukça iyi bir başarı elde etti. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Nokia X6 ve Mobil Dünya Kongresi kapsamında tanıştığımız Nokia 6 2018, Nokia 7 Plus ve Nokia 8 Sirocco Edition ise kullanıcılar tarafından oldukça beğenildi. Bugün ise Nokia Rusya lansmanı yapacağını duyuran bir basın davetiyesi yolladı. 29 Mayıs tarihinde Rusya’da bir tanıtım etkinliği yapılacağı açıklandı. Bakalım Nokia düzenlediği yeni etkinlikte hangi modelleri tanıtacak?

2 sene önce yazılmıştır.
EtiCanlar:
"Nokia Önümüzdeki Günlerde Yeni Bir Cep Telefonu Tanıtacak" bu yazı 17 Mayıs 2018 tarihinde saat 15:31 sularında "Cep Telefonları" kategorisinde yayınlanmış olup "Blogolik Yazar" tarafından yazıldığı sanılmaktadır..Ve sayaçların yaptığı açıklamaya göre 18 kere okunduğu söylenmektedir..Ayrıca Henüz yorum yazılmamış bir konudur
  • FriendFeed'de Paylaş
  • Facebook'ta Paylaş
  • Twitter'da Paylaş
  • Bu Yazı Hakkında Birşeyler Demek İstermisiniz?

    Her Hakkım Saklıdır®™ Ben Bile Bulamadım :)